telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутат просить забезпечити додаткове фінансування пільговими медикаментами хворих Путивльщини

До депутата Сумської обласної ради Андрія Кисіля звернулися мешканці Путивльської ОТГ щодо не забезпечення у 2020 році пільговими медикаментами хворих Путивльського району на цукровий та нецукровий діабет.

Як з’ясував народний обранець, на території громади мешкає 52 дорослих і 6 дітей хворих на цукровий і один дорослий на нецукровий діабет. Дана категорія громадян потребує щоденного прийому ліків, а саме інсуліну. Потреба в коштах до кінця року становить майже 800 тисяч грн. Держава з цієї суми виділяє лише неповних 14 відсотків від необхідного – 104 тисячі 670 грн. Цих коштів вистачило лише на лютий та першу декаду березня.

- Така ситуація створює загрозу життю людей, - переймається проблемами путивлян Андрій Кисіль.

На жаль, у міському та районному бюджетах відсутні ресурси для виділення додаткових коштів, оскільки необхідно дофінансовувати дошкільну освіту та якось забезпечувати заробітною платою працівників бюджетних установ району. Тож парламентар звернувся за допомогою до обласної влади. Він просить посприяти виділенню додаткових коштів з обласного бюджету на забезпечення пільговими медикаментами хворих Путивльщини. Андрій Кисіль зауважує, що у випадку відсутності такої можливості, слід невідкладно звертатися до керівництва країни з проханням додаткового фінансування потреб хворих з Державного бюджету.

Депутатський запит було одностайно підтримано на 33 сесії Сумської обласної ради і спрямовано у відповідні органи.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 березня 2020, 11:55

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top