telegram Facebook Twitter Youtube

Сумщина запроваджує карантинні заходи задля попередження поширення коронавірусу

Про це повідомили в Сумській ОДА після позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання комісії розглядалося питання про вжиття невідкладних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території Сумської області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.

«Члени комісії одноголосно проголосували за те, що в нас оголошується карантин з 12 березня до 3 квітня, – зазначив заступник голови облдержадміністрації Іван Боршош. – Цим рішенням заборонено відвідування закладів освіти, проведення спортивних та культурно-масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для роботи державної влади та органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів».

Також до закінчення карантину в області не працюватимуть театри, кінотеатри, музеї, дискотеки, нічні клуби незалежно від форм власності. Контроль за дотриманням такого режиму несуть органи місцевого самоврядування на конкретних територіях.

Заступник голови облдержадміністрації звернув увагу на те, що заходи превентивні, але практика показує, що вони досить ефективні: «Сьогодні в Україні ситуація щодо коронавірусу контрольована, але ми бачимо, що робиться в світі і від цього ніхто не застрахований. Тому ми просимо жителів області поставитись до превентивних заходів з розумінням».

 

Також читайте:

 

 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення