telegram Facebook Twitter Youtube

Випуск магістрів - психологів та управлінців - у Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти

У конференц-залі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулися врочистості з нагоди вручення дипломів магістрів студентам денної форми навчання з освітньо-професійних програм «Практична психологія» та «Управління навчальним закладом».

Вітав винуватців свята ректор КЗ СОІППО, доктор історичних наук, доцент Юрій Нікітін. Побажав він випускникам успішної реалізації у професійній діяльності, упевненості у власних силах та знаннях, наполегливості, невичерпної енергії та завзяття.

Дипломи магістрів з настановою випускникам у реалізації власних творчих задумів урочисто вручили проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, кандидат психологічних наук, доцент Світлана Панченко та проректор з наукової роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Сергій Грицай. Вони відмітили, що робота з такими мудрими та старанними студентами була плідною та ефективною протягом усього періоду навчання. До привітань долучилися декан факультету підвищення кваліфікації та перепідготовки, кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Захарова та директор спеціалізованої школи І ступеня № 30 «Унікум» Лариса Сопіна. На їх думку, набутий практичний та теоретичний досвід обов’язково стане в нагоді випускникам при розв’язанні професійних завдань. А ось ууратор групи спеціальності «Психологія», кандидат психологічних наук, доцент Лариса Чеканська та виконуюча обов’язки завідувача кафедри педагогіки, спеціальної освіти та менеджменту, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри Галина Єфремова переконані, що набуті знання, навички та саморозвиток сприятимуть молодим магістрам у становленні як фахівців, допоможуть реалізувати власні мрії та прагнення.

Випускники подякували за знання та досвід, якими щедро та на високому професійному рівні ділився викладацький склад інституту, за надані можливості для самореалізації та прекрасні умови для власного вдосконалення й навчання.

Також читайте:

 

 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення