telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутати Сумської обласної ради проти звуження трудових прав громадян України

Депутати Сумської обласної ради висловилися щодо недопущення звуження трудових прав громадян України та нівелювання профспілкового руху. Свою думку вони зафіксували у зверненні до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Президента України, за яке проголосували на 33 сесії обласної ради 28 лютого.

«Трудова реформа» давно назріла, йдеться в колективному документі. Звичайно, обласні депутати підтримують необхідність осучаснення трудового законодавства України, оскільки воно не враховує вимоги сьогодення і не відображає соціально-економічний стан розвитку суспільства. Однак вважають, що основний закон, який регулюватиме трудові відносини працівника і роботодавця, має враховувати пропозиції всіх сторін соціального діалогу, а також відповідати статті 22 Конституції України. А вона зазначає, що при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

Нехтування владою прав трудящих та професійних спілок при підготовці законопроектів № 2708 та № 2681 викликало хвилю громадського невдоволення. По всій країні відбулися масові профспілкові заходи. Депутати Сумської обласної ради також не залишилися осторонь цієї ситуації та вимагають не допустити прийняття соціально важливих для країни законів, які б обмежували права та інтереси людей праці і профспілок, – йдеться у зверненні.

Також читайте:

 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top