На території Сумщини немає випадків захворювань на коронавірус

Сьогодні під час засідання тимчасової надзвичайної протиепідемічної комісії при облдержадміністрації заступник голови ОДА Іван Боршош наголосив, що на території Сумщини немає випадків захворювання на коронавірус та осіб з характерними симптомами.

Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука в усіх областях утворені профільні робочі групи.

Як повідомила обласний інфекціоніст Ірина Троцька, наразі визначені опорні бази щодо можливої госпіталізації осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію. Це Сумська міська і обласна дитячі лікарні, Сумська міська лікарня №4 і обласна інфекційна лікарня. Також подібні відділення визначені в усіх містах обласного значення.

Працюють в посиленому режимі профільні підрозділи облдержадміністрації, прикордонники, працівники Нацполіції, Держпродспоживслужби у Сумській області. Для усіх них спеціалісти галузі охорони здоров’я проводять навчання, як діяти у випадку виявлення ознак коронавірусу в людини.

Зокрема, за словами начальника Сумського прикордонного загону Миколи Романчука, в області створено спеціальну ситуаційну групу, до складу якої увійшли фахівці прикордонного контролю, охорони здоров’я. Ситуаційна група цілодобово відслідковує інформацію з пунктів пропуску. Прикордонники здійснюють температурний скринінг громадян, які в’їжджають в Україну. Також на пунктах контролю або перебуватиме карета швидкої допомоги, або буде визначене тимчасове місце перебування ймовірно інфікованих осіб.

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області Віталій Моісеєнко додав, що управління разом з обласним Департаментом освіти і науки здійснюватиме роз’яснювальну роботу в школах та дитсадках.

Також читайте:

 

 

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

Електронні петиції

Документи облради

telegram Facebook Twitter Youtube