Насиченим на зустрічі з представниками медичної галузі був день у заступника голови обласної ради Тетяни Головко

Саме зараз на Сумщині з передмоніторинговим візитом перебувають представники Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України». Мета їх візиту – оцінка спроможності КНП СОР «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань» реалізувати заходи, що передбачені в рамках проекту «Розвиток регіональних систем громадського здоров’я».

На зустрічі за участі заступника голови обласної ради Тетяни Головко, представників Центру громадського здоров’я, директора Центру соціально небезпечних захворювань та начальника профільного управління було обговорено стратегічне бачення з розбудови системи громадського здоров’я області. Крім того присутні мали змогу поспілкуватися щодо ролі закладів, які виконують функції громадського здоров’я у перехідний період.

Після продуктивної зустрічі представники Центру громадського здоров’я відвідали Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань задля оцінки спроможності закладу реалізувати проект.

Також сьогодні Тетяна Головко зустрілася з представниками Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ. Директор департаменту Вікторія Мілютіна розповіла про проблемні питання, які є на сьогодні при контрактуванні обласних лікувальних закладів з НСЗУ. З її слів не всі вони готові до швидкого укладанні договорів. Затягування процесу відбувається у семи установах.

За підсумками зустрічі Управлянню майном Сумської обласної ради було надано доручення терміново зібрати інформацію від керівників ряду закладів щодо причин та шляхів вирішення проблемних питань для прискорення процесу контрактування їх установ з НСЗУ, та назвати конкретний термін усунення недоліків.

Заступник голови обласної ради Тетяна Головко була дуже вдячна гостям за можливість особистого спілкування на вкрай важливі теми. «В умовах активного реформування медицини двосторонні діалоги між місцевою владою та НСЗУ, Центром громадського здоров’я є вкрай важливим», – вважає Тетяна Іванівна.

Також читайте:

 

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради