telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутати профільної комісії Сумської обласної ради розглянули зміни до бюджету області на 2020 рік

Депутати постійної комісії обласної ради з питань бюджету на своєму засіданні 20 лютого розглянули зміни до рішення Сумської обласної ради від 24.01.2020 «Про обласний бюджет Сумської області на 2020 рік».

Як повідомила директор департаменту фінансів Олена Батраченко, дохідну і видаткову частини загального фонду обласного бюджету збільшено на 13 800,291 тис. гривень за рахунок надходження насамперед освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Так, 287,7 тис. гривень буде спрямовано на оплату праці з нарахуваннями педагогічним працівникам.

Також на 4 440,0 тис. гривень збільшується видаткова частина загального фонду за рахунок субвенції з місцевих бюджетів області. Ці кошти підуть для співфінансування поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення.

А ось субвенцію з місцевого бюджету у сумі 900 тис. гривень буде спрямовано на співфінансування поточного ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Місцеві бюджети області виділяють 6 561,663 тис. гривень для виконання заходів у рамках реалізації Обласної програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2020 роки тощо.

Дохідну і видаткову частини спеціального фонду обласного бюджету також збільшено - на 390 тис. гривень, з яких 143 тис. гривень направляються на співфінансування придбання телемедичного обладнання для амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Що ж стосується виділення фінансів на капітальний ремонт амбулаторій загальної практики сімейної медицини у депутатів виникло чимало запитань. Зокрема, їх зацікавило, чому амбулаторії у деяких селах хоч і збудовані, але не здані в експлуатацію. Тому доручили керівнику управління капітального будівництва ОДА надати розширену інформацію по кожному об’єкту на президію ради, аби вже на пленарному засіданні сесії можна було прийняти виважене, остаточне рішення.

Також депутати вирішили доопрацювати питання направлення субвенції з місцевих бюджетів у сумі 1,3 млн гривень для КЗ СОР «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» на проведення поточних видатків.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top