Заступник голови обласної ради відвідала об’єкти будівництва медичної галузі

Днями заступник голови обласної ради Тетяна Головко спільно з керівництвом Сумської ОДА з робочим візитом відвідала об’єкти будівництва Сумської обласної клінічної лікарні та обласного клінічного онкологічного диспансеру.

На сьогоднішній день в обласній лікарні триває облаштування «Корпусу В» у якому на чотирьох поверхах будуть розміщені нефрологічне, гематологічне та фізіотерапевтичне відділення. Посадовці мали змогу поспілкуватися з завідувачами відділень, оглянути палати та майбутні робочі місця медичного персоналу. Частина палат уже укомплектована всім необхідним, меблі для працівників уже замовлені. Важливим питанням залишається запуск ліфтів та облаштування пожежної сигналізації. Головний лікар обласної клінічної лікарні Володимр Горох говорить, що після завершення усіх робіт для переведення усіх працівників та пацієнтів у новий корпус знадобиться лише кілька днів.

Заступник голови обласної ради Тетяна Головко зазначила, що за її інформацією гематологічному відділенню вкрай необхідні кисневі концентратори та інфузомати. Хіміотерапевтичні препарати дуже токсичні і при надмірно швидкому введенні можуть викликати серйозні ускладнення, а інфузомат дозволяє відрегулювати швидкість введення потрібної дози препарату.

«Обласна влада прикладе максимум зусиль, щоб віднайти кошти для закупівлі необхідної кількості інфузоматів та кисневих концентраторів, ціна яких є не високою в порівнянні з іншим обладнанням. Адже якість лікування та його результат є найважливішим у роботі лікарні», –  наголосила Тетяна Іванівна.

Заступник начальника управління капітального будівництва Сумської ОДА Анатолій Денищенко зазначив, що на виконання будівельних робіт, необхідних для введення корпусу в експлуатацію, не вистачає коштів. Також додаткове фінансування необхідне для додаткової закупівлі медичного обладнання.

Також пунктом для відвідування стало майбутнє поліклінічне відділення обласного клінічного онкологічного диспансеру. У зв’язку зі збільшенням онкологічних захворювань старе приміщення не розраховане на таку кількість пацієнтів. З умовами, які створюються для зручності лікарів та пацієнтів, мали змогу ознайомитися посадовці.

Загалом будівельні роботи по двох об’єктах уже на фінішній прямій і зовсім скоро очікується відкриття нових приміщень та покращення рівня надання медичних послуг мешканцям Сумщини.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 20 лютого 2020, 17:25

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради