telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Обласні депутати докладають максимум зусиль для повноцінного функціонування лікарень області

Минулого тижня заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко разом з головою постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Миколою Березіним з робочим візитом відвідали Сумську центральну районну клінічну лікарню.

На запрошення депутата обласної ради, головного лікаря закладу Володимира Поцелуєва посадовці побували у поліклінічному відділенні, ознайомилися з умовами роботи та лікування, поспілкувалися з медичним персоналом лікарні. Депутати обговорили діяльність закладу та його потреби в умовах медичної реформи, яка зараз триває в країні.

Заступник голови Сумської обласної ради звернула увагу на наявність електронної черги у поліклініці Сумської ЦРКЛ. «Паралельне існування традиційного та електронного запису до лікаря полегшує перехідний період та допомагає звикнути до нових можливостей старшому поколінню», – зазначила Тетяна Іванівна.

Головний лікар Сумської ЦРКЛ Володимир Поцелуєв розповів, що невирішеним залишається вкрай важливе питання як для Сумського району, так і для Зарічного району м.Суми – функціонування пункту екстреної медичної допомоги на території районної лікарні.

Начальник Управління охорони здоров’я Сумської ОДА Дмитро Кравцов підтвердив важливість створення такого пункту, розрахованого на 4-5 машин, адже це значно зменшить час доїзду на виклик. Крім того будуть облаштовані комфортні умови перебування бригад екстреної медичної допомоги. Загальна вартість проекту «Будівництво гаражів Сумської центральної районної лікарні» становить 3,348 млн грн, необхідне дофінансуваня 2,348 млн грн.

Микола Березін зазначив, що у 2020 році проблема недофінансування стоїть перед багатьма закладами медицини та наголосив, що влада зі свого боку докладає максимум зусиль для повноцінного функціонування лікарень області.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top