telegram Facebook Twitter Youtube

У Сумах вшанували учасників бойових дій на території інших держав

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річницю виведення військ з Афганістану в Сумах традиційно відзначили біля Меморіалу загиблих воїнів-інтернаціоналістів.

В урочистостях взяли участь керівники області та міста, депутати обласної ради, керівники правоохоронних структур, ветерани Афганістану, представники ветеранських громадських організацій, учасники бойових дій на території інших держав, матері загиблих воїнів, священнослужителі, представники громадськості.

Звертаючись до ветеранів Афганістану, почесні гості у промовах засвідчували шану і повагу мужнім землякам, яким довелося нести нелегку військову службу у гарячих точках планети.

Депутат обласної ради Олександр Стрельченко від імені голови обласної ради Володимира Токаря та депутатського корпусу подякував воїнам-інтернаціоналістам за мужність та героїзм, високу відповідальність, за вклад у патріотичне виховання підростаючого покоління.

«Війна в Афганістані тривала більше 9 років. Вона забрала життя понад 15 тисяч осіб. 137 з них – мешканці Сумщини. Нині ми вшановуємо їх пам’ять. Сьогодні, коли в країні йде війна, саме воїни-афганці першими прийшли до військкоматів і стали ядром військових формувань. Ваш досвід – безцінний. Депутатський корпус обласної ради з повагою ставиться до вас. На жаль, нині в країні дуже складні часи, ми маємо величезні проблеми з наповненням бюджету. Але все одно, ми будемо вас підтримувати і допомагати», - звернувся до присутніх обласний обранець.

Він побажав усім міцного здоров’я, миру та злагоди.

Настоятель храму Іоана-воїна Євген Феденко провів молебен за загиблими. Далі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто віддав своє життя під час бойових дій у різних країнах, а також воїнів, загиблих на сході України і поклали квіти до Меморіалу.

Урочистим маршем пройшли вихованці Ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою ім.Хартиненка та військовослужбовці 27 артилерійської бригади.

Урочистості продовжилися в обласній філармонії.

 Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Субота, 15 лютого 2020, 16:49

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення