Тетяна Головко: «Для розвитку громад дуже важливо, що наука, бізнес та громадськість об’єднують свої зусилля»

Заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко взяла участь у засіданні ради підприємців Сумської обласної державної адміністрації.

Серед низки питань присутні обговорили нову державну кредитну програму «Доступні кредити 5-7-9%», інформацію про діяльність КУ «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради, а також хід реалізації проекту «Управління сталим розвитком та конкурентно-спроможністю Сумської області» («Сумщина – територія здоровʼя»).

Про особливості державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» розповіли представники державних банківських установ області. Дана програма ініційована Президентом України та Кабінетом Міністрів України з метою широкої державної підтримки інвестиційних проектів для українських мікро- та малих підприємств. Як зазначила в свою чергу Тетяна Головко, дана програма є сходинкою для підвищення кількості робочих місць, а також активації мікро-бізнесу.

Особливу увагу присутніх звернули на те, що держава забезпечує інформаційну та навчальну підтримку учасників.

Під час подальшого обговорення питань заступник очільника обласного парламенту Тетяна Головко зазначила, що реалізація проекту «Сумщина – територія здоровʼя» об’єднала навколо себе небайдужих людей, захоплених своєю ідеєю і готових до її реалізації.

– Зараз для розвитку громад дуже важливо, що наука, бізнес та громадськість об’єднують свої зусилля, втілюючи в життя певні ідеї,- наголосила Тетяна Іванівна.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 лютого 2020, 15:19

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради