telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Охтирська ОТГ: пошук додаткових резервів наповнення бюджету та плани на 2020 рік

Реконструкція Сосонського НВК та ФАПу, ремонт доріг на території Староіванівського старостинського округу та реконструкція вуличного освітлення –  такими є плани Охтирської ОТГ на 2020 рік. Про це стало відомо під час консультативного візиту команди Сумського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» в Охтирську міську раду.

Загалом, під час візиту спільно з фахівцями кадрової, юридичної, фінансової та бухгалтерської служб радник з питань децентралізації та місцевого самоврядування Тетяна Коробка та радник з питань муніципальних фінансів та управління Ірина Алєєва обговорювали окремі юридичні та бюджетні питання у діяльності Охтирської міської ОТГ.

Детально зупинялися на питаннях використання коштів інфраструктурної субвенції, збільшення надходжень за рахунок ПДФО і пошуку інших резервів наповнення міського бюджету, передачі земель державної власності сільськогосподарського призначення до комунальної власності ОТГ.

Крім того, за результатами зустрічі було з’ясовано питання можливості створення сільського квартального комітету, як органу самоорганізації населення, на території Староїванівського старостинського округу Охтирської міської ради, - повідомила Тетяна Коробка.

Нагадаємо, Охтирська міська об’єднана територіальна громада створена 8 жовтня 2019 року за рахунок приєднання Староіванівської сільської ради до міста обласного значення – Охтирка.

За словами міського голови Ігоря Алєксєєва, всі озвучені плани Охтирської ОТГ стосуються територій саме Староіванівської сільської ради, яка нещодавно увійшла до складу Охтирської ОТГ. На його думку, жителі зазначеної території вже можуть відчувати зміни, адже на місцях за встановленим графіком відтепер проводять прийом лікарі різних спеціалізацій, здійснюється підвіз школярів до навчальних закладів.

Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top