Відбулися відбірково-тренувальні збори для команд-учасників IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

З 3 до 7 лютого 2020 року на базі комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти тривали відбірково-тренувальні збори для переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Тижневе навчання, протягом якого професійні та творчі наставники, методисти, викладачі та учителі працювали з командами, передує участі учнів області в ІV етапі олімпіад.

Більшість учасників відвідували заняття в Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, розв’язуючи задачі та виконуючи практичні завдання олімпіад всеукраїнського рівня минулих років. Проте, до роботи з обдарованими учнями долучилися й інші заклади освіти міста Суми.

Зокрема юні екологи готувалися до ІV етапу олімпіад на базі Сумського державного університету. Тут учні вирішували екологічні проблеми забруднення навколишнього середовища. Підготовка команди економістів проходила на базі Навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету, а хіміки й біологи виконували завдання та практичні роботи у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка та на базі Медичного інституту Сумського державного університету.

Учасники з трудового навчання вивчали технологію виготовлення виробів з деревини (технічні види праці) та готували творчі кулінарні проекти (обслуговуючі види праці) на базі ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва та дизайну». Додатково команди з обслуговуючих видів праці розвивали свої практичні навички з оздоблення кондитерських виробів у кулінарному цеху ДНЗ «Сумського центру професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу».

Останній день зборів був присвячений підбиттю підсумків робочого тижня (тестування, самостійні та контрольні роботи) та проведенню останніх занять з визначення остаточних складів команд учнів-учасників IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Тож було сформовано список учасників з 16 навчальних предметів, які будуть представляти Сумську область на всеукраїнському рівні учнівських олімпіад. Зокрема найчисельнішими стали команди істориків (13 учасників), хіміків, фізиків, біологів та команда з української мови і літератури (по 7 учасників). Також визначилися збірні учнів з трудового навчання, математики та економіки (по 6 учасників), німецької мови (5 учасників), географії та правознавства (по 4 учасників), англійської, французької, російської мови та літератури, астрономії та екології (по 3 учасники). До них приєднаються команди з інформатики та інформаційних технологій, склад яких ще уточнюється.

Відібрані учасники, які будуть представляти область на ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, мають великий потенціал, запал та енергію. Тож бажаємо їм не переставати вірити в себе, постійно прагнути до нових успіхів та звершень, досягати поставлених цілей і не втрачати інтересу до всього нового й незвіданого.

Також читайте:

 

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради