З 1 квітня без держфінансування залишиться База спецмедпостачання: в обласній раді вирішували, як забезпечити підприємство коштами

Чергова нарада з питання збереження медичного закладу Сумщини відбулася сьогодні в обласній раді. Цього разу мова йшла про фінансування діяльності Бази спеціального медичного постачання.

На підприємстві зберігається та відбувається обслуговування мобілізаційного резерву матеріально-технічних ресурсів медичного спрямування. Фінансування закладу здійснювалося з державного бюджету шляхом передачі субвенції обласному бюджету, як для підприємства медичної галузі. Вже з 1 квітня База спеціального медичного постачання не підпадатиме під державне фінансування за програмою медичних гарантій.

Заступник голови обласної ради Тетяна Головко запросила на нараду депутатів обласної ради, представників Сумської обласної державної адміністрації, управління комунальним майном обласної ради.

Учасники заходу намагалися розібратися в складному процесі майбутніх взаємовідносин КЗ СОР «Обласна база спеціального медичного постачання», обласного та державного бюджету.

«Дане підприємство є стратегічним для нашої області, особливо в той час коли триває війна, а до кордону з країною-агресором – 40 км. Тому, хотілося би почути думку обласної державної адміністрації з цього питання, пропозиції керівника даного підприємства та разом врегулювати ситуацію щодо подальшої безперебійної діяльності бази спецмедпостачання», - наголосила Тетяна Головко.

Після тривалого обговорення присутні вирішили звернутися до профільних органів державної влади щодо роз’яснень, як не втратити важливе не лише для області, а й для країни підприємство.

Також читайте:

 

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради