telegram Facebook Twitter Youtube

Сумський прикордонний загін нагадує, що з 1 березня українці зможуть поїхати до РФ лише із закордонним паспортом

Сумський прикордонний загін звертається до громадян та нагадує, що з 1 березня 2020 року українці не зможуть перетинати державний кордон з України в Російську Федерацію на підставі паспорта громадянина України (так званого внутрішнього паспорта) або свідоцтва про народження.

Відповідні зміни передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2019 року № 1056.

Громадяни України, які раніше вибули за кордон по внутрішньому паспорту чи свідоцтву про народження (для дітей до 16 років) зможуть повернутися в Україну за цими документами.

Сумський прикордонний загін рекомендує нашим співвітчизникам, які після 1 березня планують перетинати українсько-російський кордон, завчасно подбати про підготовку необхідних документів, щоб не мати зайвих клопотів під час проходження прикордонного контролю.

З усіх питань, які стосуються перетинання державного кордону України, громадяни можуть звернутися безпосередньо до управління Сумського прикордонного загону: тел. (0542) 67-13-70, (0542) 67-13-82, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або безпосередньо до відділів прикордонної служби, що дислокуються в контрольованих прикордонних районах.

 

 Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 11 лютого 2020, 16:53

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення