telegram Facebook Twitter Youtube

Депутат обласної ради провела «зелену годину» для учнів навчальних закладів Глухова

Щорічно 2 лютого світова спільнота відзначає Всесвітній день водно-болотних угідь і КЗ СОР «РЛП «Сеймський» – не виняток. Секретаріат Рамсарської конвенції визначив тему 2020 року: «Водно-болотні угіддя і біорізноманіття».

Цьогорічна тема – це унікальна можливість привернути увагу до біорізноманіття водно-болотних угідь та його стану. Відомо, що водно-болотні угіддя багаті біорізноманіттям і є середовищем існування для різноманітних рослин і тварин. Останні оцінки показують глобальне значення рівня біороізноманіття, при цьому водно-болотні екосистеми зникають утричі швидше ніж ліси.

З нагоди відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь директором Комунального закладу Сумської обласної ради «РЛП «Сеймський» Марія Коняєва 3 лютого організувала і провела «зелену годину» серед студентів КЗ СОР «Глухівське медичне училище» та учнів КЗ СОР «Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою».

«Учні виступали зі своїми доповідями й репрезентаціями. Розкривали теми щодо збереження унікальних природних комплексів для розвитку міст, - розповідає Марія Коняєва. - Студентів училища було ознайомлено з різними типами водно-болотних угідь. Діти отримали важливу інформацію про роль та значення води в природі, дізналися про вразливості природних екосистем та дійшли до спільного висновку щодо необхідності їх охорони».

Депутат також розповіла учням про те, що водно-болотні угіддя є надзвичайно важливими територіями для птахів, зокрема для мігруючих водоплавних. Крім того, водно-болотні угіддя використовуються для виробництва продуктів харчування рослинного та тваринного походження, від яких залежить добробут щонайменше одного міліарна людей у всьому світі.

«З метою збереження цілісності та сприятливого екологічного стану водно-болотних угідь міжнародного значення хотілося б нагадати всім про необхідність суворого дотримання природоохоронного законодавства і врахування їхніх меж при розгляді питань господарського використання та забудови суміжних територій», - акцентувала увагу Марія Коняєва.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 04 лютого 2020, 13:23

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення