telegram Facebook Twitter Youtube

Мешканці сіл Путивльщини - проти розміщення сміттєзвалища на території Чорнобривкинської сільської ради

Саме це важливе для мешканців сіл Суворове, Трудове, Іллінське, що на Путивльщині, питання озвучила на 32 сесії Сумської обласної ради депутат Марія Коняєва.

У своєму депутатському запиті Марія Миколаївна порушила проблему, з якою до неї звернулися люди. Так, селяни виступають проти відведення земельної ділянки під полігон ТПВ. Вони стверджують, що дозвіл на розміщення сміттєзвалища керівництво сільської ради видало без їхньої на те згоди, одноосібно. Ніхто не зважив на прохання жителів провести збори, обговорити питання і ухвалити рішення. Можливо, єдино правильне, що базувалося б на чинному законодавстві, нормативних документах і, безумовно, за умови виконання всіх екологічних та природоохоронних вимог.

Депутат Марія Коняєва звернулася до керівництва в Сумській області Головного управління Нацполіції та Державної екологічної інспекції з проханням провести у межах своєї компетенції перевірку факту розміщення полігону ТПВ на території Чорнобривкинської сільської ради та дозвільних документів, а за умови підтвердження протиправних дій вжити заходи відповідного реагування.

Обласні парламентарі підтримали депутатський запит колеги.

 Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 04 лютого 2020, 09:26

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення