Мешканці Сумського району чекають ремонту доріг

На підставі звернень мешканців Сумського району депутат Володимир Поцелуєв озвучив на 32 сесії Сумської обласної ради свій депутатський запит. У ньому йдеться про незадовільний стан доріг на території району.

Тут 80 відсотків шляхів не відповідають нормам, втратили свою несучу спроможність. Причина – багаторічне недофінансування як ремонтно-будівельних робіт, так і утримання доріг.

- Мешканці Сумського району високо оцінили якість нещодавно відремонтованого дорожнього полотна. Це комфорт і розвиток району, – говорить депутат. Тому просить обласну владу включити до переліку доріг, які будуть відремонтовані за бюджетні кошти у 2020 році, нові автошляхи на таких напрямках: Юнаківка-Басівка-Новеньке, Писарівка-Хотінь, Софіївка-Миколаївка, Кононенкове-Косівщина, Закумське-Степанівна.

Обласні парламентарі одностайно підтримали депутатське звернення свого колеги.

Також читайте:

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради