Успішному розвитку громад сприятимуть електронні інструменти

24 січня в Сумській обласній раді відбувся семінар-репрезентація на тему: «Електронні інструменти для успішного розвитку громад».

Вітаючи його учасників, заступник голови обласної ради Тетяна Головко наголосила, що впровадження і використання електронних інструментів – один з кроків до активізації громадського суспільства. Тому такі семінари сприяють втіленню проектів е-демократії в життя.

Тетяна Іванівна звернула увагу, що в області вже є приклади вдалої роботи в цьому напрямку. Як позитив, назвала Тростянецьку громаду, що є гордістю не лише Сумщини, а й України в процесах втілення сучасних технологій для розвитку місцевого самоврядування.

На заході говорили про важливість застосування інструментів електронної демократії та електронного врядування в життєдіяльності об’єднаних територіальних громад Сумщини.

Працівники місцевого самоврядування ознайомились з можливостями для своїх громад: як поліпшити комунікацію з мешканцями користуючись продуктами ІТ, підвищити свою продуктивність праці за рахунок використання е-ресурсів і сервісів, даних про відкриту владу.

Виконавчий директор Асоціації відкритих міст Анна Шавиро окреслила виклики сьогодення, що постають перед громадами у співпраці зі своїми мешканцями, та шляхи їх подолання, використовуючи сучасні та зручні е-інструменти. Координатор Асоціації відкритих міст Світлана Варвянська зосередила увагу присутніх на інструментах електронної демократії платформи е-dem-tools.

Тетяна Головко подякувала представникам Асоціації відкритих міст за проведений семінар і висловила сподівання на подальшу активну співпрацю.

 

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 січня 2020, 20:20

Підготовка до сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube