telegram Facebook Twitter Youtube

Тетяна Головко: «За щасливе дитинство відповідають дорослі»

Днями заступник голови обласної ради Тетяна Головко з робочим візитом відвідала комунальний заклад Сумської обласної ради Глинську спеціалізовану загальноосвітню школу-інтернат Роменського району.

Разом з представниками районної та місцевої влади, головою Сумського земляцтва в місті Києві, іншими поважними гостями Тетяна Іванівна привезла дітям необхідні речі, подарунки. Гості ознайомилася з оновленою матеріально технічною базою закладу, поспілкувалася з адміністрацією закладу й учнями.

«Рівень нашої школи-інтернату та підготовка учнів такі високі, що може позаздрити і столиця», – говорить директор школи Сергій Крикун. Його слова підтверджують оновлені навчальні кабінети, доглянута територія та активність учнів, як у навчальному процесі, так і поза ним.

Слова керівника навчального закладу підтвердила і заступник голови обласної ради Тетяна Головко: «Глинська школа-інтернат – одна з кращих в області. І ми, як представники влади, будемо докладати максимум зусиль, щоб діти почувалися тут, як вдома».

Голова Сумського земляцтва в місті Києві Іван Рішняк, який за словами Сергія Крикуна, є хрещеним батьком школи, часто відвідує заклад та може розповісти про його досягнення загалом та кожного учня зокрема.

Для створення атмосфери новорічних свят вихованці закладу власними руками виготовили прикраси для актової зали школи. Гостям, які впродовж десятиліть опікуються та допомагають інтернату, діти віддячили чудовим концертом та теплими посмішками.

«Нехай у вашому життя буде якомога більше подарунків, приємних сюрпризів та вірних друзів!», – побажала Тетяна Іванівна талановитим учням та подякувала працівникам закладу за їх віддану працю.

Також читайте:

 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення