Посівальники розсипали збіжжя в кабінетах обласної ради на добрі депутатські справи, мир і злагоду, радость і любов

День 14 січня тільки-но розпочався, а в кабінетах працівників виконавчого апарату обласної ради вже стільки розсипано збіжжя, що й ступити ніде! Посівальники не оминули кабінет очільника обласних депутатів. Насіяли Володимиру Токарю на кохання - маку, жита - на добро, для сміху – пшона, на здоров’я - овесу, а від заздрісних осіб - пшеницю-хліб!

Не встигли зачинитися двері за одними гостями, як знову заграли веселі музики і поверхами обласної ради понеслося дзвінкоголосе: «Сію, вію, посіваю, з Новим роком вас вітаю! На щастя, на здоров’я на Новий рік, щоб у вас все було краще як торік!». Так вітали зі святом учасники Народного хору медичних працівників «Сумські візерунки» з обласної клінічної лікарні, до речі, єдиний подібний колектив в Україні, та очільник закладу, депутат обласної ради Володимир Горох.

Для творчого колективу стало доброю традицією саме на Старий Новий рік віншувати керівництво обласного органу місцевого самоврядування. Завжди у них це виходить весело, колоритно, неповторно, обов’язково з дотепними жартами і приказками, обрядовими піснями. Медики щоразу радують спеціально підготовленим дійством. Сьогодні це теж було незабутньо!

Засівали на славу, а, отже, чекаємо у новому році щедрих врожаїв добрих депутатських справ, миру і злагоди, радості й любові у кожній родині, у кожній оселі, у цілій країні!

Зі Старим Новим роком! З новим щастям!

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 14 січня 2020, 14:54

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради