telegram Facebook Twitter Youtube

Сумські педагоги найкраще в Україні здали тестування на проходження сертифікації

В Україні завершився перший пілотний проект із сертифікації педагогічних працівників. Його метою є виявлення та стимулювання педагогів з високим рівнем професійної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.

За інформацією Управління Державної служби якості освіти у Сумській області, у рамках пілотного проекту в сертифікації могли взяти участь не більше 24 учасників Сумської області (загалом по Україні – тисяча педагогів). Зареєструвалися для проходження сертифікації 23 педагогічних працівника із Сумщини. 18 успішно пройшли сертифікацію і зафіксували найкращий показник в Україні.

Для вчителів, які успішно пройшли сертифікацію, передбачається надбавка 20 відсотків до заробітної плати впродовж 3 років чинності сертифікату. Зараховуватиметься успішне проходження сертифікації як чергове проходження атестації з присвоєнням працівникам наступної кваліфікаційної категорії або підтвердження наявної вищої категорії.

15 січня розпочнеться реєстрація на цьогорічну сертифікацію вчителів початкових класів – МОН оприлюднило відповідний наказ. Подати документи можна буде до 31 січня.

Як і минулого року, в пілотній сертифікації-2020 можуть узяти участь лише вчителі початкових класів. Цьогоріч пройти її зможуть до 2000 педагогів.

Гранична чисельність учителів початкових класів, які можуть зареєструватися у 2020 році для проходження сертифікації на Сумщині, складає 49 осіб.

Заяви на участь у сертифікації прийматимуться з 15 до 31 січня 2020 року включно. Дата подання документів визначається за відбитком штемпеля відправлення на конверті. У разі доставки особисто – за днем отримання у РЦОЯО.

Детальніше з інформацією про подання та саму сертифікацію-2020 можна дізнатись у відповідному Положенні.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 13 січня 2020, 15:17

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення