«Зірковий час вчителя»: на Сумщині вітали переможців сертифікації педагогічних працівників

Управлінням Державної служби якості освіти у Сумській області 10 січня 2020 року проведено освітній івент «Зірковий час вчителя», на якому були підбиті підсумки пілотного проєкту сертифікації педагогічних працівників 2019 року. Захід відбувся за участі освітян Сумщини, які  успішно пройшли всі етапи сертифікації.

За круглим столом зустрілись 18 учителів початкової школи області, які першими добровільно відважились на сертифікацію і склали її. Окрім того були присутні представники управління Державної служби якості освіти в Сумській області, Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

З вітальним словом до учасників івенту звернулась директорка Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова. Вона зазначила, що якість освіти є пріоритетом держави і запевнила, що контролює ситуацію зі встановленням сертифікованим учителям фінансової підтримки в розмірі 20% посадового окладу протягом терміну дії сертифікату, тобто 3-х років.

Начальник управління Державної служби якості освіти в Сумській області Алла Рябуха зазначила, що  Державна служба якості освіти вбачає у цих учителях лідерів, навколо яких гуртуватимуться інші педагоги, маючи змогу отримати допомогу, підтримку, якісний зворотній зв’язок та потенційних експертів, які будуть залучені до інституційного аудиту та подальшої сертифікації учителів.

Під час зустрічі   вчителі, які пройшли сертифікацію мали змогу обмінятись досвідом, обговорити проблемні питання сертифікації та розробити спільні пропозиції  щодо процедури її проведення, вдосконалення методики, інструментарію і критеріїв оцінювання. 

Також читайте:

 

 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради