У Сумській обласній раді щедрували та вітали з новорічними святами діти

Найпершими 13 січня до обласної ради прийшли защедрувати діти із Сумського обласного спеціалізованого будинку дитини. Юним щедрувальникам – 3-4 роки, але вони вивчили новорічні та святкові вірші, старалися якомога виразніше їх розповісти доступною їм мовою.

Діти були святково вдягнені, зі щирим настроєм. Вони защедрували в управлінні майном обласної ради, їх запрошували чи не у всі кабінети головного органу місцевого самоврядування Сумщини. Малеча ласувала цукерками, не відриваючись від щедрівок.

Також до обласної ради завітали учні Стецьківської школи Сумського району. Діти разом із вчителями та організаторами позакласної роботи підійшли креативно до щедрівок і написали їх спеціально для вітання депутатського корпусу обласної ради.

Їх запросили до кабінету голови обласної ради Володимира Токаря одразу після важливої бюджетної наради.

Юні артисти, вбрані за старовинними українськими традиціями в різноманітні костюми, щедрували, декламували жартівливі новорічні віршовані рядки та побажали Володимиру Токарю і усім депутатам обласної ради усіляких гараздів і щасливого нового року.

Навзаєм, як того вимагають давні українські традиції, голова обласної ради, голови фракцій та депутатських груп, які були присутні на засіданні, вручили щедрувальникам солодкі подарунки.

«Такі обрядові дійства, як колядування та щедрування, наділені величезною доброю силою, об'єднують людей, роблять наше життя казковим і чарівним. Нехай будуть злагода і благодать на нашій Сумщині», - привітав зі святами Володимир Токар.

 

 Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 13 січня 2020, 14:55

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради