Слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів готуватимуть у новому навчально-практичному центрі

У Роменському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчально-практичний центр з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів». З навчально-матеріальною базою Центру ознайомилася і заступник голови обласної ради Тетяна Головко.

У Центрі створено майстерні технічного обслуговування та будови колісних транспортних засобів, навчальну дільницю НПЦ із шиномонтажу та балансування колісних дисків. Майстерні облаштовано сучасним обладнанням та інструментом, засобами інформаційно-комунікаційних технологій для виконання програм професійно-практичної підготовки здобувачами освіти. Кабінет професійно-теоретичної підготовки оснащено новими меблями, стендами з діагностики, технічного обслуговування та ремонту колісних транспортних засобів, мультимедійним обладнанням.

«Упевнена, що відкриття такого Центру надасть змогу забезпечити ринок праці кваліфікованими робітниками, підвищити рівень працевлаштування випускників та престижність професії слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів», – зазначила заступник голови обласної ради Тетяна Головко.

Роменське училище здійснюватиме підготовку кадрів, які зможуть працювати в автотранспортних і авторемонтних організаціях, на станціях технічного та сервісного обслуговування автомобілів, у транспортних цехах підприємств різних видів економічної діяльності. Оновлення матеріально-технічної бази здійснювалось за рахунок різних джерел фінансування, у тому числі з обласного бюджету було виділено 750 тис. грн.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 24 грудня 2019, 16:57

Підготовка до сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube