Історії батьків особливих дітей розкриває книга «Відчуваємо ваші серця»

У День святого Миколая в театрі юного глядача відбулася презентація книги Наталії Кармазіної «Відчуваємо ваші серця», робота над якою тривала три роки. У книзі зібрані історії батьків та дітей, що відвідують КУ СОР «Сумський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів».

Автор розповіла про труднощі та психологічні бар’єри, з якими їй довелося боротися у процесі створення книги, адже не всі батьки бажали розповісти свою історію, оберігаючи таким чином своїх дітей від зайвої уваги.

«Тепер я маю велику кількість друзів», – підсумувала свою роботу Наталія Кармазіна та подякувала усім хто долучився до створення її першої книги, а це близько 400 чоловік. Окремо вона відзначила експертну раду з питань книговидання.

До привітань долучилася заступник голови обласної ради Тетяна Головко. У святковій атмосфері за активну життєву позицію, розуміння проблем осіб з обмеженими фізичними можливостями, багаторічну допомогу Сумському обласному центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Тетяна Іванівна вручила цінний подарунок обласної ради Наталії Кармазіній.

«У сучасному світі не вистачає простих складових щастя і добра, а ця книга – це те, що ми можемо принести в суспільство і показати іншим, що для щасливого життя потрібно зовсім небагато», – зазначила заступник голови обласної ради Тетяна Головко і подякувала Наталії Василівні та працівникам Центру соціальної реабілітації за самовіддану працю і турботу про особливих дітей.

Кожного дня діти з особливими потребами борються з побутовими труднощами та упередженим ставленням суспільством, але вони такі ж як і всі інші, та мають бажання. У їхніх батьків іноді просто не вистачає часу та можливості приділити увагу матеріальним мріям, адже найголовніша мета, щоб їх дитина була здоровою та щасливою у суспільстві. Для здійснення дитячих мрій Центр соціальної реабілітації звернувся за допомогою до волонтерів та меценатів. Символічно, що саме в День святого Миколая діти, які розповіли про свої мрії у книзі, отримали бажані подарунки.

Директор Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Олена Сущенко подякувала усім, хто долучився до здійснення дитячих мрій та висловила сподівання, що її вихованці у майбутньому самі стануть чарівниками і виконають чиєсь бажання.

У рамках заходу відбувалася виставка-ярмарка, на якій кожен бажаючий міг долучитися до збору коштів на здійснення інших мрій дітей купуючи «hand made» вироби вихованців Центру реабілітації та книгу «Відчуваємо ваші серця».

Символічно, що у вечір здійснення мрій свою розповіла Наталія Кармазіна: «Хочу проїхати з книгою всією країною, щоб родини з особливими дітьми познайомилися з розповідями наших героїв, знайшли в них сили та натхнення».

«Усім причетним до видання збірки історій, бажаю не зупинятися на досягнутому, продовжувати боротися з психологічними бар’єрами та зібрати матеріал ще не на одну книгу», – побажала на завершення Тетяна Головко.

 

 

 

 

Останнє оновлення на Субота, 21 грудня 2019, 09:12

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради