Депутати направили представників до складу поліцейських комісій територіальних органів Нацполіції в Сумській області

Завершився трирічний строк діяльності членів поліцейських комісій Головного управління Національної поліції в Сумській області та Управління поліції охорони в Сумській області, обраних відповідно до рішення обласної ради від 7 жовтня 2016 року.

За рішенням 31 сесії обласної ради до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Сумській області нині обрано Володимира Гороха та Ігоря Науменка. Склад поліцейської комісії Управління поліції охорони в Сумській області поповнять Олександр Басала та Юрій Меєрович.

Обласні обранці доручили своїм представникам забезпечувати прозорий добір (конкурс) та просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їх посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції.

Також читайте:

 

 

Увага!

13 квітня 2020 року о 15:00 в к. 38 (ІІІ поверх приміщення обласної ради) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва з розгляду питань про погодження обласній державній адміністрації внесення змін до обласного бюджету Сумської області на 2020 рік у частині субвенцій з державного бюджету.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

Електронні петиції

Документи облради

telegram Facebook Twitter Youtube