Засідання постійних комісій, загальних зборів, фракцій і президії – такий сьогодні графік роботи обласних депутатів

Депутати Сумської обласної ради розпочали сьогодні свою роботу з 9-ї години ранку. Спочатку відбулося засідання восьми постійних комісій, де розглядалися як сесійні, так і особисті питання. Далі обранці зібралися на загальні збори, на яких погодили 40 питань, що виноситимуться на останнє цього року пленарне засідання сесії обласної ради.

Найбільш жваво обговорювали обласний бюджет на 2020 рік та погодили зміни до цьогорічного кошторису, Обласної програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2020 роки, Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки тощо. Прозвітували про хід виконання  програми розвитку АПК та сільських територій Сумської області до 2021 року, погодили звіт тимчасової контрольної комісії обласної ради з питань визначення функціонування ОКЗ «Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер», план роботи обласної ради на 2020 рік, план діяльності обласної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.

Як завжди – багато питань, пов’язаних з роботою комунальних підприємств та кадрові призначення.

На сесії депутати планують звернутися до вищого керівництва держави стосовно внесення відповідних змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту бджільництва, щодо земельної реформи та щодо недоцільності реорганізації Сумської митниці ДФС.

Також сьогодні відбудуться засідання фракцій та пройде президія.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Середа, 18 грудня 2019, 15:31

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради