telegram Facebook Twitter Youtube

Колективи та виконавців Сумщини запрошують взяти участь у конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest»

14 березня 2020 року в Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад» відбудеться Х Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest».

Фестиваль проходить під девізом «Творчість заради майбутнього!» та має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.

Окремою номінацією конкурсу стала – «Перлина громади» (особливий твір, який розкриває самобутність культури регіону України), оскільки захід націлений на збагачення та подальший поступ нашої культурної та історичної спадщини, що є формуючим фактором національної свідомості. Крім того, залучення дітей до таких заходів виховує їх відповідальними, патріотично-налаштованими громадянами, готовими до нових починань.

У попередніх конкурсах брали участь колективи та артисти з 24 регіонів України.

Організатори закликають колективи та виконавців Сумщини взяти участь у конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest».

Контакти оргкомітету: 044 586-40-11, 067 520-11-35.

http://www.perlyny.com.ua 

 

Також читайте:

 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення