Працівники ПАТ «Сумихімпром» відзначили 65-річчя з дня створення підприємства

65-річчя з дня створення флагману хімічної промисловості не лише Сумщини, а й усієї України – ПАТ «Сумихімпром», відзначили вчора працівники підприємства.

Днем заснування заводу вважається 13 грудня 1954 року, коли відбувся пуск першого цеху – сірчанокислотного.

На урочисті заходи, що відбулися у палаці культури «Хімік», зібралися керівництво, трудовий колектив, ветерани галузі, очільники області та міста.

Вітаючи працівників, керівник ПАТ «Сумихімпром» Ігор Лазакович зазначив, що нині в Україні залишилося не багато підприємств, які можуть святкувати такі поважні дати. «Те, що ми сьогодні зібралися тут на святкування 65-річчя заводу – заслуга всього колективу. Це шлях боротьби, який ми пройшли разом, і який продовжується. Ми боремося за якість продукції, за ринки збуту, за місце на ринку добрив та двоокису титану. Якби ми це не робили, і не доводили своєю працею наші можливості, підприємство могло бути закритим. Я дякую усім хімпромівцям за роботу, бажаю колективу здоров’я, гарного настрою і добробуту», - наголосив Лазакович.

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар також привітав працівників підприємства. Він вручив державні нагороди і відзнаки обласної ради кращим працівникам.

«Мені дуже приємно, що свій трудовий шлях я також починав із «Сумихімпрому», і цей завод залишив слід у моєму житті. За довгу історію підприємство стало гордістю нашої області і лідером хімічної галузі в Україні. Наразі воно переживає непрості часи, але це ніяк не впливає на ставлення працівників до своєї роботи і не зменшує повагу сумчан до хімпромівців. Дякую вам за те, що ви відстоювали і продовжуєте відстоювати наш флагман хімічної промисловості. Висловлюю вдячність колективу за роботу. Велика шана ветеранам галузі. У цей святковий день бажаю вам процвітання, миру, міцного здоров’я, щоб на вашому трудовому шляху не було жодних перепон».

Присутні, вітаючи ювілярів, говорили про колектив, який завжди вирізнявся високим професіоналізмом і користується беззаперечним авторитетом у сумчан. Посадовці і гості свята дякували заводчанам за роботу, відзначали їх грамотами. Згадували попередніх керівників «Сумихімпрому», які, кожен у свої часи, доклали максимум зусиль, аби підприємство процвітало і було конкурентоспроможним не лише на ринку України, а й далеко за кордоном.

Говорили про соціальну складову, оскільки нині не кожне підприємство може похвалитися тим, що воно утримує оздоровчий табір, санаторій відпочинку тощо.

Святковим дарунком для усіх став концерт виконавців і гуртів палацу культури «Хімік».

Також читайте:

Останнє оновлення на Субота, 14 грудня 2019, 13:25

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради