telegram Facebook Twitter Youtube

«Пробуди свідомість»: на Сумщині до патріотичного виховання залучають молодь

На Сумщині проходить обласний форум національно-патріотичного виховання «Пробуди свідомість».

Почесною гостею заходу стала заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко. Звертаючись до присутніх вона сказала, що форум «Пробуди свідомість» вважає однією з найактуальніших тем у рамках патріотичного виховання молоді.

«На Сумщині вже другий рік активно діє програма національно-патріотичного виховання. Я впевнена, що вона буде продовжуватися й надалі, бо є край необхідною. Тому дуже важливо, що ми зібралися сьогодні на форум, бо таким чином маємо можливість обмінюватися досвідом, спільно напрацювати майбутні заходи», - наголосила Тетяна Головко.

Вона акцентувала увагу на викладанні в школах предмету «Захист Вітчизни», запропонувала залучати до обласної програми національно-патріотичного виховання вчителів історії та разом з органами влади і громадськими організаціями напрацювати системну стратегію в області національно-патріотичного виховання. 

У ході форуму відбулися тематичні інтерактивні лекції, спілкування у форматі «жива бібліотека» відповідно до тематики «Державність та патріотизм», презентація відео-фільмів, експрес-тренінг з медіаграмотності, нагородження переможців конкурсу «Я пишаюсь, я – Українець!». Також пройшла робота в секціях військово-патріотичного та краєзнавчого спрямування.

Загалом на Сумщині серйозну увагу приділяють напрямку національно-патріотичного виховання. У поточному році на фінансування проектів з цієї тематики виділено 600 тисяч гривень. В області проводяться вишкільні наметові табори, діють близько 140 гуртків військово-патріотичного спрямування, викладається предмет «Захист Вітчизни» в кожній школі для учнів 10-11 класів, створена Комунальна установа Сумської обласної ради «Обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання».

За словами присутніх подібні заходи дуже необхідні. Особливо варто залучати на них дітей, бо, як відомо, свідомість і любов до своєї країни формується змалечку.

Також читайте:

 

 

Підготовка до сесії обласної ради

28 квітня відбудеться 6 сесія Сумської обласної ради 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення