telegram Facebook Twitter Youtube

Відзнаки - самоврядцям виконавчого апарату Сумської обласної ради

Будівництво демократичної правової держави не можливе без розвитку місцевого самоврядування. А місцеве самоврядування - без самовідданої праці народних обранців різних рівнів, громадських активістів.

Зайве говорити про значимість часом непомітної, але такої потрібної для організації діяльності рад роботи працівників виконавчих апаратів. Тож День місцевого самоврядування і для них особливе свято.

З нагоди такої події представників вищого обласного органу місцевого самоврядування за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання посадових обов’язків було відзначено нагородами. Так, Почесну грамоту Асоціації обласних та районних рад України отримала начальник відділу правового забезпечення та кадрової роботи Оксана Мезенцева, Грамоту обласної ради - заступник начальника відділу фінансово-господарського забезпечення Едуард Полозок, Подяку обласної ради – головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення Лілія Петренко.

Вручаючи почесні відзнаки, очільник обласного парламенту Володимир Токар щиро подякував усім працівникам виконавчого апарату за їх важливу роботу і відповідальне ставлення до неї, побажав успіхів у плідній роботі на благо рідного краю.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 10 грудня 2019, 11:45

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення