telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Володимир Токар вручив нагороди переможцям обласного конкурсу журналістських робіт

Другий рік поспіль Сумська обласна рада проводить конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Він проходить у чотирьох номінаціях: телебачення, радіо, друковані ЗМІ та он-лайн публікації, і має на меті підвищення обізнаності населення Сумської області про переваги і здобутки реформи місцевого самоврядування, поширення кращих практик, ініціатив у розвитку територіальних громад.

Цього року на конкурс представили свої роботи 18 журналістів. Журі обрало дев’ять кращих.

Сьогодні, 9 грудня, відбулося нагородження переможців конкурсу.

Вітаючи журналістів, Володимир Токар наголосив на важливості реформи децентралізації і подякував представникам ЗМІ за їх роботу у напрямку роз’яснення питань об’єднання територіальних громад та кращих практик місцевого самоврядування.

«Всі роботи достойні нагород, - зазначив голова обласної ради. – Бо ви розкриваєте дуже важливі для України теми. Завдячуючи вам, населення більше розуміє необхідність реформ, особливо, якщо ЗМІ фахово доносять до людей усі як позитивні, так і негативні аспекти об’єднання територіальних громад».

Володимир Миколайович вручив переможцям відзнаки, квіти та грошові премії.

У номінації «Телебачення» перше місце здобула Ольга Бражник (телерадіокомпанія «Відікон»). Другу сходинку творчого змагання посіла Тетяна Корнієнко з телекомпанії «СТС». Тетяна Полозова з ТОВ ТРК «Академ TV», яка минулого року теж була серед переможців, стала третьою, ще раз підтвердивши високе звання «Заслужений журналіст України».

У номінації «Кращий радіоматеріал» компетентне журі вирішило не присуджувати два перші місця. Третьою тут стала Олена Смілянська, яка представляла телерадіокомпанію «Тростянець «Добре радіо».

У номінації «Краща стаття» переможцем стала редактор газети «Білопільщина» Наталія Калініченко. Її колега Валентина Дегтярьова удостоєна срібла. А третє місце посіла журналіст газети «Ворскла» (Великописарівський район) Марина Бойко.

Як і минулого року в номінації «Краща онлайн-публікація» незаперечним лідером став досвідчений сумський журналіст Віталій Кохан. Другу премію отримала Анна Мельник. Третє місце Конкурсна комісія вирішила не присуджувати.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 09 грудня 2019, 15:29

Документи облради

Go to top