telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Володимир Токар вручив нагороди переможцям обласного конкурсу журналістських робіт

Другий рік поспіль Сумська обласна рада проводить конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Він проходить у чотирьох номінаціях: телебачення, радіо, друковані ЗМІ та он-лайн публікації, і має на меті підвищення обізнаності населення Сумської області про переваги і здобутки реформи місцевого самоврядування, поширення кращих практик, ініціатив у розвитку територіальних громад.

Цього року на конкурс представили свої роботи 18 журналістів. Журі обрало дев’ять кращих.

Сьогодні, 9 грудня, відбулося нагородження переможців конкурсу.

Вітаючи журналістів, Володимир Токар наголосив на важливості реформи децентралізації і подякував представникам ЗМІ за їх роботу у напрямку роз’яснення питань об’єднання територіальних громад та кращих практик місцевого самоврядування.

«Всі роботи достойні нагород, - зазначив голова обласної ради. – Бо ви розкриваєте дуже важливі для України теми. Завдячуючи вам, населення більше розуміє необхідність реформ, особливо, якщо ЗМІ фахово доносять до людей усі як позитивні, так і негативні аспекти об’єднання територіальних громад».

Володимир Миколайович вручив переможцям відзнаки, квіти та грошові премії.

У номінації «Телебачення» перше місце здобула Ольга Бражник (телерадіокомпанія «Відікон»). Другу сходинку творчого змагання посіла Тетяна Корнієнко з телекомпанії «СТС». Тетяна Полозова з ТОВ ТРК «Академ TV», яка минулого року теж була серед переможців, стала третьою, ще раз підтвердивши високе звання «Заслужений журналіст України».

У номінації «Кращий радіоматеріал» компетентне журі вирішило не присуджувати два перші місця. Третьою тут стала Олена Смілянська, яка представляла телерадіокомпанію «Тростянець «Добре радіо».

У номінації «Краща стаття» переможцем стала редактор газети «Білопільщина» Наталія Калініченко. Її колега Валентина Дегтярьова удостоєна срібла. А третє місце посіла журналіст газети «Ворскла» (Великописарівський район) Марина Бойко.

Як і минулого року в номінації «Краща онлайн-публікація» незаперечним лідером став досвідчений сумський журналіст Віталій Кохан. Другу премію отримала Анна Мельник. Третє місце Конкурсна комісія вирішила не присуджувати.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 09 грудня 2019, 15:29

Документи облради

Go to top