telegram Facebook Twitter Youtube

Володимир Токар привітав самоврядців Білопільщини

Шостого грудня зала відділу освіти Білопільської РДА зібрала тих, хто працює на благо територіальних громад. Приводом для дійства стало святкування Дня місцевого самоврядування, яке щороку в Україні відзначається 7 грудня.

Вітаючи присутніх, голова обласної ради Володимир Токар зазначив, що інтереси жителів району представляють понад 200 депутатів районної, сільських рад та ОТГ, які працюють на його розвиток.

«У цей святковий день висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм та відповідальність. Бажаю міцного здоров’я, щастя й добробуту, миру і злагоди, нових трудових звершень, успіхів, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови рідної Сумщини», - звернувся до присутніх очільник головного органу самоврядування області.

Володимир Токар наголосив на процесі об’єднання територіальних громад, зазначивши, що там, де керівник переживає за території і хоче працювати, там усе добре, і громади є спроможними. Він висловив упевненість, що з такою командою ініціативних і професійних працівників місцевого самоврядування, як на Білопільщині, у районі буде виконано все намічене.

Володимир Токар вручив відзнаки обласної ради кращим самоврядцям району та подякував ветеранам галузі.

Вітали винуватців свята й керівники району Володимир Верещагін та Володимир Відуєв, депутати обласної ради Сергій Іщенко та Юрій Христій. Усі бажали працювати єдиною консолідованою командою, вчитися, отримувати задоволення від роботи, щоб люди дякували за роботу і щоб супутниками життя працівників органів місцевого самоврядування району була тільки удача.

Місцеві колективи та окремі виконавці підготували для присутніхяскравий концерт.

Також читайте:

 

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення