telegram Facebook Twitter Youtube

Сьогодні вітали волонтерів Сумщини

Сьогодні, 5 грудня, в Україні відзначають День волонтерів – людей, які не проходять повз чужу біду та роблять вагомий внесок у захист України.

Від імені голови обласної ради Володимира Токаря та депутатського корпусу привітав причетних до свята депутат обласної ради, учасник АТО Едуард Пінчук.

«Завдяки волонтерам Україна змогла піднятися на ноги, і завдяки їм ми змогли відновити українську армію», - наголосив Едуард Пінчук.  Він подякував усім волонтерам за неоціненний внесок у захист країни, побажав миру, здоров’я та злагоди і вручив їм відзнаки Сумської обласної ради.

За проявлений патріотизм, відданість українському народові, вагомий особистий внесок у справу волонтерського руху та з нагоди Дня волонтера Почесною грамотою Сумської обласної ради нагороджено Світлану Гавриленко. Грамоти обласної ради за активну громадську і волонтерську діяльність, відданість справі волонтерського руху, вагомий особистий внесок у зміцнення патріотичного духу суспільства, посилення суспільної уваги і турботи до учасників АТО (ООС) отримали депутат Роменської міської ради, волонтер Ірина Головач, директор комунального закладу Сумської обласної ради – Глинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Роменського району, волонтер Сергій Крикун, волонтер благодійної організації «Громадський фонд «Суми» Тетяна Голуб.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 05 грудня 2019, 16:58

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення