telegram Facebook Twitter Youtube

Володимир Токар вручив волонтерам Подяки Сумської обласної ради

Напередодні Дня волонтера голова Сумської обласної ради Володимир Токар привітав тих, хто з добром у серці допомагає нужденним.

До кабінету очільника депутатського корпусу завітали волонтер-активіст і координатор донорського руху Ірина Совенко, а також Яна Курило, яка допомагає онкохворим дітям, Ксенія Гриник, що опікується крихітками з обласного будинку малюка, й голова ГО «Батьки онкохворих дітей Сумщини» Оксана Смольникова. Вони отримали Подяки обласної ради та квіти.

«В Україні це свято є, як ніколи, важливим і актуальним. За останні роки слово «волонтер» стало майже тотожним слову «порятунок», адже приносити користь людям – це покликання душі. Ви стали справжніми ангелами-охоронцями  для багатьох громадян, що потребують допомоги. Бо особливо цінне саме те тепло, яке передається від людини до людини. Водночас, коли волонтер надає допомогу, він отримує безцінні речі – стає духовно вищим, досконалішим і, безумовно, частиною того добра, на якому тримається світ», - висловив своє бачення Володимир Токар.

Заступник голови обласної ради Тетяна Головко додала, що дівчата є гарним прикладом того, як можна допомагати людям і робити добро: «Допомога тим, хто потребує вашої уваги, не стоїть вам на заваді. Ви жертвуєте своїм часом, власними силами, бо маєте добре серце Окрема вдячність усім людям, які поряд з вами, підтримують і допомагають».

Тетяна Іванівна запевнила, що зі свого боку обласна рада не залишить будинок малюка. Буде підтримувати й надалі донорський центр та допомагатиме дитячому відділенню онкогематології СОДКЛ.

Голова обласної ради запросив волонтерів звертатися з тими питаннями, в яких очільник обласних парламентарів може бути корисним. «Мої двері для вас завжди відчинені і я ніколи не відмовлю вам у допомозі. Бо ті справи, які ви робите, заслуговують поваги і край необхідні нашому суспільству», - наголосив Володимир Токар.

Він побажав дівчатам-волонтерам міцного здоров’я, сил, витримки, миру та добробуту.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 05 грудня 2019, 16:58

Підготовка до сесії обласної ради

27 грудня о 14.00 відбудеться 4 сесія Сумської обласної ради 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення