telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Пленарне засідання тридцять першої сесії Сумської обласної ради відбудеться 20 грудня

Голова обласної ради підписав розпорядження про скликання тридцять першої сесії обласної ради сьомого скликання.

Пленарне засідання розпочнеться о 10-й годині 20 грудня у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

На розгляд депутатів виносяться зміни до низки обласних програм. Зокрема до Регіональної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019-2021 роки, Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2020 роки, до Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки. Змін торкнеться обласний бюджет Сумської області на 2019 рік. 

Крім того, на порядку денному - обласний бюджет Сумської області на 2020 рік. Будуть розглянуті майнові, кадрові та питання про присудження Сумської обласної літературно-краєзнавчо-мистецької премії у 2019 році, плани роботи та діяльності обласної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік. Відзвітує тимчасова контрольна комісія Сумської обласної ради з питань вивчення функціонування ОКЗ «Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер».

Депутати мають намір розглянути клопотання щодо нагородження відзнаками Верховної Ради України та ряд звернень до керівництва країни щодо захисту бджільництва, земельної реформи, недоцільності реорганізації Сумської митниці ДФС.

З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень із зазначених питань 18 грудня відбудуться загальні збори депутатів, засідання постійних комісій та депутатських фракцій. Цього ж дня засідання президії розпочнеться о 16.00 в залі засідань при голові обласної ради.

На сесію запрошено народних депутатів України – представників Сумської області у Верховній Раді України, членів колегії, керівників департаментів, управлінь та відділів облдержадміністрації, обласних установ та організацій, прокурора області, голів районних рад, райдержадміністрацій, міських голів, сільських, селищних, міських голів об’єднаних територіальних громад, керівників обласних ланок галузевих профспілок, представників засобів масової інформації, акредитованих при обласній раді, головних редакторів міськрайонних газет.

 

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 28 січня 2021, 09:26

Документи облради

Go to top