Голова обласної ради Володимир Токар провів прийом громадян з особистих питань

Згідно з графіком роботи голови Сумської обласної ради, першого вівторка місяця пройшов прийом громадян з особистих питань

Відвідувачі, які звернулися до Володимира Токаря, порушували різні питання. Втім, у більшості, мова йшла про надання матеріальної допомоги як дорослим жителям області, так і зовсім маленьким.

За результатами спілкування голова обласної ради зазначив, що фінансова проблема з коштами на лікування, або відновлення після важких хвороб – нині одна з найболючіших. «Всі ці питання сьогодні знаходяться на контролі. За можливості і при наявності коштів будемо шукати шляхи допомоги усім громадянам, які звернулися», - наголосив Володимир Токар.

Також мешканців районів турбували проблеми розвитку ОТГ, зокрема, сфери освіти, культури та охорони здоров’я. Не менш важливими і болючими виявилися земельні питання.

Володимир Токар пообіцяв докласти максимум зусиль, аби всі звернення громадян були вирішені позитивно.

Також читайте:

 

 

Увага!

10.12.2019 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube