Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти відзначає своє 80-річчя

Святкові заходи з нагоди 80-річчя Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулися у Сумській обласній філармонії за участі заступника голови облради Тетяни Головко.

Історія інституту бере свій відлік від рішення Ради Народних Комісарів СРСР 1938 року «Про створення інститутів удосконалення вчителів та інших працівників народної освіти при обласних і краєвих відділах народної освіти». Кожне покоління працівників закладу зробило вагомий  внесок у розвиток системи післядипломної освіти.

«Ювілей – це приємна і водночас відповідальна подія, це привід зупинитися, зробити аналіз, підбити підсумки і спланувати майбутнє. Ми, як представники влади, разом з вами будемо планувати та в подальшому допомагати їх втілювати  у життя», – зазначила у вітальному слові заступника голови обласної ради Тетяни Головко.

За роки існування інституту післядипломної педагогічної освіти було підвищено фаховий рівень понад 150 тисяч учителів та керівників закладів освіти області. Знаковою подією для інституту стала підготовка фахівців на другому магістерському рівні вищої освіти, яку науково-педагогічні працівники за акредитованими освітньо-професійними програмами. КЗ СОІППО має високий кадровий та науково-педагогічний потенціал: 1 професор, 3 доктори наук, 29 кандидатів наук, з яких двоє працюють над докторською дисертацією.

У святковій атмосфері за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток освіти Сумщини та з нагоди 80-річчя заснування Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відзнаки обласної ради отримали кращі працівники установи.

«Цифра 80 свідчить про необхідність Інституту, адже підвищення кваліфікації вчителів – постійний процес, адже школа постійно змінюється,   – акцентувала директор Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Вікторія Гробова. – Ініціативи і проекти колективу підтримуються обласною владою, що відкриває нові перспективи для розвитку та модернізації закладу».

Головним своїм завданням Інститут вбачає забезпечення високої якості післядипломної освіти, сприяння професійному розвитку освітян регіону та створення умов для неперервної освіти педагогічних кадрів у Сумській області.

«Від професійності та інноваційності, яка є в колективі інституту, залежить майбутнє педагогічної спільноти Сумщини і України в цілому. Підтвердженням рівня вашої роботи є підготовлені фахівці у найвіддаленіших куточках області», – наголосила Тетяна Іванівна та подякувала від імені керівництва і депутатського корпусу обласної ради ректорату, професорсько-викладацькому складу, ветеранам та працівникам Інституту за їх невтомну працю.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 02 грудня 2019, 11:00

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради