Зимовий настрій створювали на майстер-класі в дитячій онкогематології

Заступник голови обласної ради Тетяна Головко відвідала онкогематологічне відділення Сумської обласної дитячої лікарні та взяла участь у художніх майстер-класах, які стали традиційними для відділення. Цього разу діти разом з батьками та волонтерами мали змогу намалювати святкові ялинки з іграшками і подарунками. Як завжди, усі картини виконані акварельними фарбами.

«З акварельним фарбами дітям працювати легше, адже тоді можна щось виправити, додати роботі легкості та прозорості», – говорить голова Громадської організації «Батьки онкохворих дітей» Оксана Смольникова, яка організовує та проводить майстер-класи у лікарні.

Такі заходи важливі для дітей та їх батьків, адже маленьким пацієнтам необхідна підтримка, позитивне мислення та кілька хвилин перерви від уколів і крапельниць, що стали частиною їх життя. Слова підтримки й розради завжди супроводжують процес створення нових картин, тому вони виходять позитивними, натхненними та сповненими надії.

Разом з завідувачою онкогематологічного відділення дитячої лікарні Ліаною Нікітенко Тетяна Головко поспілкувалася з батьками хворих дітей, кількість яких у відділенні постійно зростає.

«Ми будемо робити все, що від нас залежить, щоб ви провели якомога менше часу в лікарні, а ваше перебування тут було комфортним», – зазначила заступник голови обласної ради у розмові з батьками пацієнтів.

Усі картини, що були створені на майстер-класі, будуть представлені на новорічній виставці у Сумському обласному центрі служби крові.

Також читайте:

 

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради