Тетяна Головко: «За робітничими професіями майбутнє»

Заступник голови обласної ради Тетяна Головко взяла участь в урочистому відкритті І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE». Він проходить під егідою міжнародної організації WorldSkills International, метою якої є підвищення престижу робітничих професій та розвиток професійної освіти. Представники Сумщини третій рік поспіль беруть участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності та щоразу демонструють нові уміння і досягнення.

«Щороку престиж робітничих професій зростає і доказом цього є кількість учасників конкурсу та їх майстерність», –  зазначила у вітальному слові заступник голови обласної ради Тетяна Головко. Вона подякувала керівникам закладів професійно-технічної освіти за використання міжнародного досвіду в роботі та навчанні майбутніх фахівців.

Цьогоріч у І-му етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності беруть участь 43 учні 23 закладів освіти з восьми компетенцій: «Технології моди», «Перукарське мистецтво», «Цегляна кладка», «Зварювальні роботи», «Слюсарні роботи», «Кондитерське мистецтво», «Кулінарне мистецтво» та «Електромонтажні роботи». Для кожної компетенції у закладах професійно-технічної освіти оснащені спеціальні робочі місця де кожен учасник повинен продемонструвати всі свої навички за певну кількість часу та виконати ряд практичних завдань.

Директор Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Вікторія Гробова зазначила, що такі конкурси розкривають таланти молоді та популяризують робітничі професії. Вікторія Павлівна подякувала соціальним партнерам і роботодавцям, які створюють робочі місця для молоді, адже лише спільними зусиллями можна підготувати якісного робітника та фахівця своєї справи.

Про важливість створення робочих місць для молодих випускників говорить і Тетяна Головко: «Разом з місцевою владою ми маємо розробити стратегію, щоб молодь залишалася працювати в регіоні. А сьогодні я бажаю вам постійного вдосконалення та нових перемог».

Також читайте:

 

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради