telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

У Сумах відзначили День гідності та свободи

Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Ця дата – вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. За останні 15 років Україна пережила два Майдани – у 2004 та у 2013-2014 роках. На щастя, перша Помаранчева революція обійшлася без жертв. Але наступного разу, під час Революції Гідності, ми втратили Небесну сотню.

На жаль, цим не закінчилося. Нині нам доводиться боротися за кожен кілометр української землі. Найкращі сини і досі гинуть за Україну.

«Буквально вчора ми поховали командира 128 бригади Євгена Коростельова. А загалом на війні загинули 150 жителів Сумщини. Ми завжди повинні пам’ятати героїчні вчинки Небесної сотні та наших воїнів, які віддали життя на сході України. Ми – їхні боржники. І головне, що ми можемо для них зробити – це збудувати ту Україну, про яку вони мріяли та за яку віддали своє життя. Тому кожен з нас на своєму місці повинен працювати, і продовжувати їхню справу», - зазначив депутат обласної ради, голова бюджетної комісії Микола Березін під час урочистих заходів, присвячених відзначенню Дня гідності та свободи.

Керівники області і Сум, жителі обласного центру, працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники громадськості, учасники АТО та Революції Гідності зібралися, щоб вшанувати Героїв Небесної Сотні та усіх тих, хто власним життям і своєю жертовністю демонструють прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку Героям небесної сотні, Героя України Олексія Братушки та могил загиблих в АТО/ООС військових.

 

 Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 21 листопада 2019, 15:34

Документи облради

Go to top