telegram Facebook Twitter Youtube

У Сумах відбувся матч пам’яті Анатолія Річкаля

Минулої суботи на футбольному полі в районі Луки зібралися друзі та колеги колишнього начальника ГУНП в Сумській області, згодом – першого заступника голови Сумської обласної ради Анатолія Річкаля, аби провести футбольний матч його пам’яті. 11 листопада йому мало б виповнитися 60 років.

Анатолій Річкаль, віддавши все своє життя службі в органах правопорядку, сам займався спортом, дуже любив футбол. Він стимулював до активних занять і своїх підлеглих. Бо для працівників органів МВС відмінна фізична підготовка завжди була в пріоритеті. І міліціонер, і поліцейський зобов’язаний розкривати злочини не тільки розумом. Досить часто зловмисника, що тікає, доводиться наздоганяти та затримувати, застосовуючи силові прийоми. Тож без доброї фізичної форми у поліції не обійтися.

«Сьогодні тут зібралися колишні колеги, друзі Анатолія Яковича, щоб згадати його, і присвятити йому цю футбольну гру, - говорить Сергій Кисляков. – Матч був дуже яскравий, насичений цікавими ігровими моментами, подекуди навіть грали жорстко, бо кожна команда прагнула перемоги. Проте 90 хвилин футбольної гри врешті закінчилися «нічиєю» з рахунком 10:10».

Також читайте:

 

 

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення