telegram Facebook Twitter instagram Youtube

На Сумщині вітали тих, хто руками, серцем і душею щодня долучається до розвитку аграрного сектору

День працівників сільського господарства – свято, що традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай. Уже стало доброю традицією щорічно у листопаді відзначати професійне свято трударів полів і ферм, дбайливих господарів, людей, чия праця в усі часи була в пошані. І цей рік не став винятком. Сьогодні, 13 листопада, на Сумщині вітали тих, хто руками, серцем і душею щодня долучається до важливих аграрних справ.

«Ви взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну, - звернувся до трударів села голова обласної ради Володимир Токар. - Мені приємно констатувати, що трудівники Сумщини – завжди в авангарді розвитку сільськогосподарської галузі в Україні. Аграріями області вже зібрано 4 млн тонн зерна. Серед регіонів України Сумщина входить у першу п’ятірку з виробництва зернових та зернобобових культур. Це – непоганий результат і його треба тільки підвищувати! Сьогодні я хочу подякувати за ваш труд, низько вклонитися за те, що, не дивлячись на проблеми, ви працюєте в одній з найважливіших сфер».

Володимир Токар акцентував увагу на питанні продажу землі. Він завірив, що депутатський корпус обласної ради стоїть на боці аграріїв і на одній з останніх сесій було направлено звернення до вищого керівництва держави щодо недопущення запровадження ринку землі сільськогосподарського призначення.

«Ми повинні зберегти українську землю, фермерство і не дати скупити землю агрохолдингам і іноземцям. Ми будемо допомагати вам у цьому питанні, бо наслідки можуть бути страшними», - наголосив голова обласної ради.

Він побажав аграріям миру, щастя, здоров’я, благополуччя, достатку і вручив відзнаки обласної ради кращим представникам галузі.

Вітали цього дня працівників аграрного сектору керівники області, міста, депутати обласної ради,департаменту сільського господарства, колеги. Артисти філармонії подарували їм прекрасний концерт.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Середа, 13 листопада 2019, 15:45

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top