Володимир Токар висловив співчуття близьким і рідним Андрія Сніцаря

Сьогодні на Сумщині попрощалися з людиною-легендою, головним лікарем Сумської обласної інфекційної клінічної лікарні ім. Зіновія Красовицького Андрієм Сніцарем…

Про нього говорили, що це дуже світла, розумна, неймовірна, діяльна, професійна людина. Майже 20 років він очолював обласну інфекційну лікарню. Є автором багатьох друкованих робіт і патентів на винаходи. Член асоціації інфекціоністів України, Всеукраїнської асоціації України з вивчення захворювань печінки, Національного наукового товариства інфекціоністів, Національної спілки журналістів України.

Андрій Сніцарь брав участь у міжнародних конгресах з інфекційних хвороб, імунології, гематології. Стажувався у США з питань ВІЛ/СНІДу. Кандидат медичних наук, доцент кафедри інфекційних хвороб медичного інституту СумДУ.

За період роботи Андрія Сніцаря на базі обласної інфекційної лікарні збудована та розпочала функціонування клініко-діагностична лабораторія, відкриті обласний гепатологічний центр, перший в Україні музей інфекційної служби, відділення реанімації та інтенсивної терапії, харчоблок, здійснена реконструкція приймального відділення.

У 2007 році за ініціативи Андрія Сніцаря в області впроваджена програма «Антигепатит», в рамках якої проводяться дослідження на гепатити, лікування хворих, вакцинопрофілактика. За рахунок програми придбано апарат для гемодіалізу з екстракорпоральною підтримкою печінки, який став третім препаратом в Україні.

Голова обласної ради Володимир Токар зазначив, що дуже важко говорити про людину в минулому. Особливо про таку людину, яка неймовірно багато зробила для медицини Сумщини, завдячуючи професіоналізму якої врятовано десятки тисяч людей.

«Від імені всього депутатського корпусу обласної ради висловлюю співчуття рідним і близьким Андрія Олеговича, всім, хто його знав, працював. Ми пам’ятатимемо його, як мудрого лікаря, вмілого керівника. Андрій Сніцарь досяг великих успіхів у професійній діяльності, водночас завжди допомагав колегам і неймовірно радів їх успіхам та досягненням. Нехай Бог дасть родині перенести важку втрату! Поділяємо біль і сум. Світла пам’ять його душі», - сказав Володимир Миколайович.

Андрій Сніцарь народився 12 березня 1963 року на Волині в родині лікарів. 1986 року закінчив Харківський медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа».

Працював у терапевтичному відділенні Першої Сумської міської лікарні, згодом – лікарем-інфекціоністом. З 1992 до 2000 роки був завідувачем 1-го інфекційного відділення Центру з інфектології і медико-біологічних проблем в екології, який згодом перейменований в обласну інфекційну лікарню. У 2000 році Андрій Сніцарь очолив цей заклад.

 

 

Останнє оновлення на Середа, 13 листопада 2019, 14:21

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради