Заступник голови обласної ради долучилася до написання «диктанту єднання»

Cьогодні, напередодні Дня української писемності та мови, відбувся ХІХ Всеукраїнський диктант національної єдності. До написання радіодиктанту приєднуються люди зі всієї України, у тому числі з окупованих територій, та різних країн світу.

Заступник голови обласної ради Тетяна Головко разом з іншими благодійними донорами долучилася до написання диктанту, який у своїх стінах організував  Сумський обласний центр служби крові.

«Для мене написання диктанту уже стало традицією, адже диктант єднає всіх українців, де б вони не знаходились, – говорить заступник голови обласної ради Тетяна Головко. – Ми повинні показати всьому світу нашу любов та повагу до солов’їної української мови».

Цього року до тексту диктанту було внесено  кілька елементів на перевірку нової редакції чинного правопису. Також нововведенням було те, що  диктант можна було перевірити вже через 15 хвилин після його написання та провести роботу над помилками.

Кількість учасників радіодиктанту постійно зростає, а географія – поширюється. Листи надсилають слухачі різного віку з усіх областей України та з-за кордону. Кількість переможців – щороку різна, але не було такого, щоб ніхто не переміг.

«Ми маємо постійно вдосконалювати знання рідної мови, а щорічне написання диктанту допомагає нам побачити результат», – зазначила Тетяна Головко.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 листопада 2019, 15:53

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube