telegram Facebook Twitter instagram Youtube

На контролі депутатів Сумської обласної ради питання охорони здоров’я

На пленарних засіданнях Сумської обласної ради поруч з питаннями порядку денного щоразу розглядають цілу низку депутатських запитів. Народні обранці порушують найважливіші проблеми, які турбують їхніх виборців.

Не стали винятком і пленарні засідання 29 та 30 сесій обласної ради. Найбільше депутатських запитів стосувалося ситуації, що склалася в галузі охорони здоров’я.

Так, депутат Володимир Поцелуєв озвучив звернення мешканців Хотінської об’єднаної територіальної громади з приводу призупинення на території смт Хотінь роботи пункту екстреної медичної допомоги, де отримували необхідну медичну допомогу жителі 10 населених пунктів радіусом обслуговування до 25 кілометрів. Якщо врахувати, що приміщення, де він розміщувався, нещодавно капітально відремонтовано, взагалі незрозуміло чому це сталося.

Підтримавши цей депутатський запит, депутати обласної ради висловилися за відновлення пункту екстреної медичної допомоги в Хотіні.

Ще один депутатський запит Володимира Поцелуєва, спрямований до ОДА, стосувався забезпечення автотранспортними засобами АЗПСМ селища Низи та сіл Верхня Сироватка, Юнаківка, Сад. Це потрібно, аби мешканці цих населених пунктів мали можливість отримувати доступну та якісну медичну допомогу. Також депутат просить посприяти в передачі спецавтомобілів і Хотінській та Миколаївській ОТГ Сумського району.

Не залишився байдужим до проблем працівників ортопедично-травматологічного відділення КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» і депутат Андрій Грек. Він порушив питання щодо закупки для цього медичного закладу пересувного рентген апарату Technix TCA 6, призначеного для рентгеноскопії і рентгенографії під час хірургічних операцій. Звичайно, медики намагаються робити все можливе для надання якісної допомоги населенню, але відсутність сучасного медобладнання ускладнює роботу.

Обласні депутати підтримали думку про те, що придбання пересувного рентген апарату для відділення дозволить проводити більш детальний аналіз та точну діагностику.

Нові рентген апарати потребують також Великописарівська та Буринська лікарні. Як повідомила депутат Лілія Ричкіна, у цих медзакладах застаріле обладнання не дає можливості проводити якісну діагностику. Депутатське звернення було спрямоване в ОДА для вивчення питання по суті.

Ще один депутатський запит від Катерини Приходько було підтримано на пленарному засіданні. Стосувався він розподілу коштів додаткової дотації Буринській міській раді з державного бюджету на виконання делегованих повноважень у сфері освіти та медицини.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 07 листопада 2019, 15:44

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top