Тетяна Головко: «Саме педагоги дошкільної освіти формують у дітей основи здоров’язбережувальної компетентності»

Дводенний Всеукраїнський науково-практичний семінар «Сучасні підходи до здоров’язбережувальної компетентності дитини дошкільного віку» розпочав свою роботу у Сумах. До привітань педагогів, для яких виховання наймолодших громадян України стало справою життя, долучилися заступник голови обласної ради Тетяна Головко та представники депутатського корпусу.

Нові методико-педагогічні заходи, у тому числі і науково-практичні семінари, допомагають окреслити шляхи вирішення завдань щодо духовного, фізичного, творчого і особистісного розвитку вихованців дошкільних закладів освіти. Адже наукова думка, практичний досвід та успішний освітній менеджмент є запорукою вдалого втілення в життя завдань нової української школи.

«На Сумщині галузь освіти є пріоритетною, як для обласної влади так і влади на місцях. Ми пишаємося нашими освітянами та їх здобутками. Сподіваюся, що вони стануть прикладом для освітян з інших областей. У свою чергу наші педагоги отримають від гостей Сумщини додаткові знання та досвід», – відзначила заступник голови обласної ради Тетяна Головко.

Практична реалізація концепції нової української школи зумовлює фундаментальні зміни в освітній галузі. Сучасний стан дошкільної освіти характеризується пошуком шляхів активного реагування на зміни та тенденції, як на державному так і на регіональному та локальному рівнях. Сьогодні дошкільна освіта – пріоритет в державі та завданнях уряду. На цьому зробила акцент у своєму виступі начальник відділу дошкільної освіти головного управління загальної середньої дошкільної освіти директорату дошкільної та шкільної освіти МОН України Світлана Нерянова. Також вона зазначила, що педагоги Сумщини достойно несуть своє звання одних із кращих в Україні, і цьому сприяє робота у тандемі між педагогами, методистами та управлінцями.

«Сьогодні ми, як ніколи, розуміємо, що здоров’язбережувальним компетентностям ми маємо навчити не лише дітей, а й їх батьків, щоб для підростаючого покоління здоров’я було у тренді», – резюмувала директор Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Вікторія Гробова.

З кращими практиками  та ініціативами педагогів дошкілля області всі присутні могли ознайомитися на виставці, що стала однією з практичних складових семінару.

«Кожна дитина має розуміти наскільки важливо займатися спортом та вести здоровий спосіб життя, щоб бути соціально активним громадянином держави», – зазначила Тетяна Іванівна та побажала усім присутнім плідної роботи та максимально насиченого семінару.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Середа, 06 листопада 2019, 17:42

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

Електронні петиції

Документи облради

telegram Facebook Twitter Youtube