«Така історія…»: щепкінці відкрили новий театральний сезон неймовірним мюзіклом

В останній день жовтня у Сумах відбулося театральне свято. Неординарною виставою «Така історія…» розпочався 87-й театральний сезон у Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна.

Поціновувачі мистецтва вже звикли до того, що «щепкінці» щоразу дивують своїми постановками, тому квитки були розкуплені ще за два тижні до прем’єри.

Розпочався урочистий вечір із покладання квітів від учасників зібрання до підніжжя пам’ятника одному із засновників сучасного театрального мистецтва М.С. Щепкіна. Далі, вже на сцені закладу, було вручено корзину з квітами колективу театру від голови Сумської обласної ради Володимира Токаря та депутатського корпусу. А артисти театру драми І категорії Дмитро Некрасов і Владислав Писарев отримали подяки обласної ради за високу професійну майстерність, особистий внесок у збереження і розвиток театрального мистецтва та за нагоди відкриття 87 театрального сезону.

Режисер-постановник мюзиклу Роман Козак взяв за мотив твір «Вестсайдська історія» Артура Лорентса  на музику Леонардо Бернстайна. За основу сюжету взято відому усьому світові шекспірівську драму про Ромео та Джульєтту. Саме тому дійство вистави насичене як романтичною любовною тематикою, так і багатьма гострими побутовими колізіями. 

У виставі задіяно майже 70 акторів. У головних ролях: Марія Корінна, Максим Шолох, Роман Козак, Юрій Оноприйко, Катерина Саченко.

Враховуючи суттєву складність цього твору, постановка якого потребує тривалого та поглибленого репетиційного періоду, колектив театру ретельно готувався до нової зустрічі зі своїми глядачами й наполегливо працював упродовж останніх 3-х місяців. У постановці взяли участь актори, музиканти оркестру, балет, хор, солісти театру.

І цю роботу оцінили глядачі. Вони відзначили, що нині керівництво і колектив театру ставить перед собою досить складні задачі і якнайкраще втілює їх у життя. Це доводить і цікавий незвичний репертуар, авангардне режисерське бачення, сучасний рівень постановок. Це той заклад, куди хочеться йти, аби побачити високий професійний рівень мистецтва.

Варто зазначити, що це не єдина прем’єра на декаді відкриття нового сезону. Вже за кілька днів – 3 листопада,  глядач матиме змогу побачити другу прем’єру – виставу у постановці румунського режисера Раду Гілаша «На зламі душ наших…» за твором «Шкіра і небо» Д. Дінева (Болгарія-Австрія). 

Завершить каскад прем’єр, пов’язаних саме з відкриттям нового сезону, концерт майстрів мистецтв театру (диригент-постановник, головний диригент театру, заслужений працівник  культури України Віталій Тамілін), що відбудеться 10 листопада.

Отже, запрошуємо глядачів поринути до яскравого прем’єрного калейдоскопу з  нагоди відкриття 87-го театрального сезону в театрі імені М.С.Щепкіна.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 01 листопада 2019, 15:29

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube