Сумську обласну раду відвідали незвичайні гості

У рамках відзначення «Європейського тижня місцевої демократії» вже традиційно майже 10 років поспіль Сумську обласну раду навідують незвичайні гості.

От і сьогодні, 28 жовтня, учні 7-9 класів з міських шкіл № 29 та № 17 на чолі зі своїми вчителями-наставниками знайомилися з роботою ради. Їм було цікаво безпосередньо поспілкувалися з депутатами, працівниками виконавчого апарату, спробувати себе на місці народних обранців, пройтися коридорами приміщення обласного парламенту.

Дітей вітав у стінах ради радник голови Валерій Толбатов. За плечима Валерія Миколайовича - величезний досвід керівника, посадовця, політика, народного обранця (він шестиразовий депутат місцевих рад), низка перемог, успіхів і досягнень. Чотири рази обирався депутатом Сумської обласної ради, працював заступником голови у двох скликаннях, нині очолює профільну депутатську комісію. Він - авторитет для колег, з якими в різні роки довелося працювати. Його мудре слово, порада – дороговказ у житті для багатьох. На його досвіді можна вчитися життєвій силі, виваженості, витримці при прийнятті особливо важливих і спірних рішень. Тож не випадково школярі захотіли зробити спільне фото з аксакалом від політики.

Керівники Євроклубу зі школи № 29 Олена Золотавіна і Тетяна Остапенко, їхня колега – вчитель англійської мови Інна Харькова та вихованці навчального закладу щиро подякували працівникам виконавчого апарату: депутату обласної ради 4 і 5 скликань Наталії Розторгуєвій та заступнику начальника відділу фінансово-господарського забезпечення Едуарду Полозку - за цікаву екскурсію коридорами обласної влади, можливість посидіти в депутатських кріслах у залі для голосувань, навіть понатискати на кнопки. Під час імпровізованого засідання діти запропонували проголосувати ряд важливих питань. Зокрема, чи потрібні в навчальних закладах обов’язкова шкільна форма, зовнішнє незалежне оцінювання, новітня техніка в кожному кабінеті школи. Це було не лише цікаво, а й пізнавально.

На запитання, чи хочуть школярі в майбутньому стати народними обранцями, відповіли, що їм треба ще подумати. Вони чудово розуміють: без навчання нічого в житті не досягнеш.

Оскільки, діти – наше майбутнє, то цей візит неможливо назвати звичайним. Безумовно, тією чи іншою мірою він відіграє певну роль у становленні молодої парості. «Подібні зустрічі є стимулом і для дітей, і для дорослих», — постійно наголошує голова обласної ради Володимир Токар. За останні кілька роки Володимир Миколайович і сам не раз приймав у своєму кабінеті особливо поважних гостей: школярів, юних політиків, дітей з особливими потребами.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 28 жовтня 2019, 17:07

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради